Návrhy

 

Nabízíme služby zkušených mladých kreativních architektů k tvorbě Vašeho vlastního vysněného domova. Při návrzích interiérů se vždy snažíme najít vhodné řešení respektující osobní vkus a finanční možnosti zákazníků. Naše interiéry nejsou jen krásné, ale také praktické a promyšlené do posledního detailu.

 

Proč si nechat navrhnout interiér od profesionálů? Protože profesionál se pohybuje v tomto oboru každý den, má bohaté zkušenosti, orientuje se v materiálech, technologiích, sleduje trendy a novinky na trhu, pracuje s okruhem vyzkoušených řemeslníků. A hlavně profesionál Vám umí naslouchat, tak aby pro vás netvořil jen interiér, ale domov.

 

 

Velmi důležitá je úvodní schůzka. Ideální je pokud proběhne přímo v daném prostoru, aby si ho mohl architekt prohlédnout. Klient nastíní své představy a požadavky na nový interiér. Sdělí jaké styly, barvy a materiály upřednostňuje a jaký má cenový limit na realizaci. Na základě těchto informací mu architekt vypracuje konkrétní cenovou nabídku návrhu.

 

V rámci návrhu interiéru získá klient ideové řešení daného prostoru – dispozice prostoru, vybavení interiéru, barevné a materiálové řešení. Návrh zahrnuje půdorysy, pohledy na jednotlivé stěny a 3d schémata. 

 

 

Dále mohou na samotný návrh navazovat další služby:

 •  specifikace a výběr jednotlivých prvků
 •  společný výběr materiálů, nábytku, dekorací
 •  vypracování dokumentace pro profese, pro realizaci nábytku
 •  autorský dozor, koordinace dodavatelů a řemeslníků, dokončovací práce
 •   nabízíme také spolupráci s výtvarníky – umělecká díla, grafika, design

 

Informace o cenách návrhů naleznete v sekci Ceník.

 

 

 

Kromě kompletních návrhů interiérů nabízíme i finančně úspornější úpravy stávajících interiérů.

Více informací o úpravách interiérů najdete v sekci Interiéry – Restyling / Redesign.

 


Realizace

 

Kromě samotných návrhů interiéru také zajišťujeme jejich realizaci, v rozsahu, dle požadavků klienta, od dílčích fází po zajištění a koordinaci celé realizace.

 

Naše služby nekončí tím, že zákazník má v ruce sice krásnou vizualizaci, ale se kterou neví co si počít. My nabízíme také vyspecifikování jednotlivých prvků interiéru, pomůžeme Vám s jejich výběrem a nákupem, pro atypické prvky na zakázku vytvoříme dokumentaci pro zadání výroby. Nachystáme podklady pro řemeslníky - podlaháře, obkladače, instalatéry, elektrikáře, sádrokartonáře atd. Zajistíme dodavatele, budeme na místě koordinovat řemeslníky a vše hlídat jako autorský dozor.

 

Pokud je třeba pro významnější přestavbu ohlášení, případně stavební povolení, zajistíme veškerou dokumentaci a vše vyřídíme. To se týká také jednání s bytovými družstvy v případě družstevních bytů.

 

Výhodou pro zákazníka je úspora jeho času, zajištění bezproblémového a rychlého provedení realizace a především klid pro jeho nervy.

 

Naše služby se neomezují pouze na interiéry. Pokud se chcete dozvědět více o rozsahu našich služeb, navštivte sekci Služby.


 


Komerční a veřejný interiér

 

Vedle bytových interiérů se zaměřujeme také na návrhy a realizace komerčních a veřejných interiérů.

 

Estetický a funkční interiér je součástí prezentace podnikatele, zajímavé designové řešení může pomoci zviditelnit firmu a stát se součástí jejího marketingu. Spolupracujeme s výtvarníky, grafiky a designéry, jsme schopni zajistit celkový návrh image společnosti.

 

 

Nabízíme návrhy a realizace těchto komerčních a veřejných interiérů:

 •  obchody
 •  restaurace a kavárny
 •  hotely, penziony, ubytovny
 •  kosmetické, kadeřnické a jiné salóny
 •  wellness centra
 •  ordinace lékařů
 •  kanceláře
 •  banky

 

 •  školy a školky
 •  úřady
 •  kulturní centra, apod.

 

 

 

Zvláště pro komerční a veřejné interiéry je velmi vhodná služba Restylingu a Redesignu interiérů. Její pomocí je možné vytvořit zcela novou atmosféru, nový vizuální styl, či změnit fungování stávajícího prostoru. To vše za nižší náklady než při klasickém návrhu interiérů.

 

Více informací o úpravách interiérů najdete v sekci Interiéry – Restyling / Redesign.

 

Ukázky